Fundacja PolskieDzieci.org - Zdrowe i racjonalne odżywianie

Kontakt

Agata Roczniak

Agata Roczniak

Fundraising & Communications Manager
aroczniak@polskiedzieci.org
tel. +48 667 170 170
Natalia Bujak

Natalia Bujak

Prezes Fundacji
natalia@polskiedzieci.org
tel. +48 508 269 978
Monika Kaczmarczyk

Monika Kaczmarczyk

Marketing & Events Manager
mkaczmarczyk@polskiedzieci.org
tel. +48 71 733 38 20
Mateusz Dziadosz

Mateusz Dziadosz

Project Manager
mdziadosz@polskiedzieci.org
tel. +48 71 733 38 93
Justyna Niziołek

Justyna Niziolek

Dietetyk
jniziolek@polskiedzieci.org
tel. +48 71 733 36 07
Urszula Leśniak

Urszula Leśniak

Human Resource & Volunteer Manager
ulesniak@polskiedzieci.org
tel. +48 71 733 35 06
#

Agata Pęcikiewicz

Project Manager Fundacji
agata@polskiedzieci.org
tel. +48 71 733 36 61


Fundacja Polskiedzieci.org

Brzozowa 2/9
52-200 Wysoka
tel. +48 508 269 978
kontakt@polskiedzieci.org

Adres do korespondencji

Fiołkowa 3
52-200 Wysoka
kontakt do biura: tel. 71 734 16 83


KRS: 0000622177
NIP: 8961552064
REGON: 364668569
Konto: 61 1750 1309 0000 0000 3377 2076
Dla szkół
Dla firm
Przekaż 1%