Zdrowik – miejsce inspirowane dziecięcym smakiem

Zdrowik – miejsce inspirowane dziecięcym smakiem

Zdrowik to miejsce tworzone przez dzieci – inspirujemy się ich smakiem, potrzebami i tym co lubią jeść. Naszym zadaniem jest przygotowanie alternatywy dla niezdrowych przekąsek. To nam się udaje od 2016 roku 🙂 Stworzyliśmy już 7 sklepików szkolnych:

– SP TYNIEC MAŁY
– SP WYSOKA
– SP KOBIERZYCE
– SP 50 WROCŁAW
– SP 113 WROCŁAW
– SP3 OLEŚNICA
– SP4 OLEŚNICA

Coraz częściej zgłaszają się do nas szkoły, które bardzo chcą mieć Zdrowik w swoich szkołach – działamy aby udało się to zrealizować. Szkoły angażują się i pozuskują fundusze na remont, dają nam wsparcie w postaci koordynatorów, którzy współpracują z nami przy realizacji warsztatów w szkołach. Po naszej stronie jest organizacja środków na stworzenie sklepików.

We wrześniu ruszamy z kolejnymi otwarciami – SP6 oraz SP7 w Oleśnicy 🙂 Dodam, że miasto Oleśnica bardzo pozytywnie nas zaskakuje, swoim zaangażowaniem, zamiłowaniem do racjonalnego odżywiania i chęcią zarażania zdrowymi nawykami dzieci.

Czasem niewiele trzeba aby stworzyć miejsce, które będzie miało wpływ na przyszłość naszych dzieci. Liczymy na udostępnianie i wsparcie przy otwarciu Zdrowików w Oleśnicy.

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku