Warning: Use of undefined constant LANG_CAT_WORK_ID - assumed 'LANG_CAT_WORK_ID' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/trans/domains/polskiedzieci.org/public_html/wp-content/themes/polskiedzieci/single.php on line 9
Fundacja Leroy Merlin – wspiera Polskiedzieci.org i ekologię | Fundacja Polskiedzieci.org

Fundacja Leroy Merlin – wspiera Polskiedzieci.org i ekologię

Fundacja Leroy Merlin – wspiera Polskiedzieci.org i ekologię

Fundacja Leroy Merlin zaprosiła pracowników Leroy Merlin w całej Polsce do udziału w proekologicznej akcji społecznej na przełomie listopada/kwietnia.

Do akcji przyłączyły się 48 sklepów i centrala firmy Leroy Merlin.  Udało się zorganizować miejsca zbiórek  w sklepach, gdzie pracownicy przynosili ubrania. Miejsca były oznaczone plakatami. Wcześniej zorganizowana była komunikacja do pracowników – tak aby udało się  realizować akcję.  Pracownicy na  bieżąco otrzymywali informacje o wynikach z zachętą do dalszego zaangażowania. Przniesione ubrania zostały przkazane w ramach kampanie #UbraniaDoOddania – a po przeliczeniu kilogramów dostarczonych ubrań udało się uzbierać kwotę – 3 774,47 zł.

W imieniu naszej fundacji bardzo serdecznie dziękuję za okazane wsparcie. Kwota, którą udało się zebrać zostanie przekazana na działania wspierające działalność sklepików szkolnych ZDROWIK (działania promocyjne, rozwojowe, degustacje produktów dla dzieci, itp.)
Cieszymy się, że pracownicy potrafią i chcą nadawać drugie życie ubraniom przy tym realizują ważny społeczny gest.
Brak opisu.
powrót do projektów
Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku