Nowe Zdrowiki w Oleśnicy

Nowe Zdrowiki w Oleśnicy

Na początku września otworzyliśmy nowe Zdrowiki w Oleśnicy. Oficjalne otwarcia celebrowaliśmy 17 września 2019 r. w towarzystwie władz miasta Oleśnicy – Pani Grażyny Dłubakowskiej – Dyrektorki wydziału Oświaty oraz Pani Wiceburmistrz Edyty Małys-Niczypor.

Szkoły w których powstał Zdowik to SP6 oraz SP7. Te dwie szkoły są przykładem do naśladowania dla innych, dyrekcja zrobiła bardzo dużo aby w ich szkołach pojawił się nasz Zdrowik.

Od pierwszych dni Zdrowiki cieszą się dużym powodzeniem, dzieci próbują i testują nasze produkty. My nieustannie zachęcamy dzieci do tego aby podsłyłały nam pomysły na nowe pordukty do Zdrowika – bo w końcu to miejsce inspirowane dziecięcym smakiem.

Stworzenie Nowego Zdrowika, w tym wypadku nowych Zdrowików to nie tylko piękny efekt końcowy i zadowolone dzieci. To ciężka praca całego zespołu i decyzje, które czasem trzeba podjąć podejmując ryzyko „uda się, czy się nie uda”. To również wsparcie naszych partnerów bez których nie udałoby się.

Serdecznie dziękujemy Alei Bielany za wsparcie meblowe i asortymentowe dzięki Ikei, firmie Amica za blendery, lodówki oraz zamrażarki, to również wsparcie naszych partnerów, dzięki którym możemy realizwać konkrsy i degustacje 😉

powrót do projektów
POBIERZ RAPORT:
"Badanie tendencji żywieniowych uczniów w wieku 6-15 lat ze szkół podstawowych na Dolnym Śląsku"