Fundacja PolskieDzieci.org - Zdrowe i racjonalne odżywianie
Rusz Lenia! 09.09.2018 Z nowym rokiem szkolnym czas otworzyć głowę na naukę nowych rzeczy :)

Rusz Lenia! 09.09.2018 Z nowym rokiem szkolnym czas otworzyć głowę na naukę nowych rzeczy :)

9 września 2018

Poznajcie Lenia!

Lenio lubi próbować w życiu różnych rzeczy…od sportu po rzecz jasna smaczne jedzonko. Lenio jest co nieco powolny i czasami potrzebuje zachęty przyjaciół do wyjścia z domu.
Kiedy jednak ruszymy Lenia dzieją się rzeczy magiczne. Okazuje się, że nasz kumpel Lenio to bardzo sprytny i zwinny ziomeczek 🙂
Z łatwością ogarnia chodzenie po linie, doskonale skacze, świetnie utrzymuje równowagę, a z pomocą desek i wrotek jest szaleńczo szybki! Warto ruszyć Lenia aby się o tym przekonać 😉
W niedzielę 9 września startujemy z Rusz Lenia! Aktywna niedziela 
Zachęcamy Was wszystkich do aktywnego spędzania wolnego czasu, poznawania świata sportów alternatywnych i zdrowego odżywiania!

Na Skateparku będzie można spróbować swoich sił w longboardzie, rolkach, trickboardzie, slackline, kuglarstwie czy łucznictwie.
Nauczymy Wasze pociechy podstaw pierwszej pomocy, a nasza dietetyczka poprowadzi kreatywne warsztaty kulinarne dla małych i dużych sportowców 
W trakcie imprezy przeprowadzone zostaną konkursy z nagrodami dla wszystkich chętnych. Drużynowo czy solo – będzie o co powalczyć!
Dla wszystkich uczestników przewidziana jest strefa aktywnego chilloutu oraz testowy sprzęt sportowy o który zadbał nasz partner – Decathlon.

 

 

powrót do projektów
Dla szkół
Dla Firm